Spolek Kulínek na Skypu

27.1.2022

Opět zahajujeme online setkávání na Skypu. Budeme se scházet každých 14 dní. viz aktuality.

Z důvodu vysoké pravděpodobnosti nákazy Covidem 19 při osobním setkání zahajujeme pravidelné online setkávaní na Skypu.

Budeme zase hrát hry, povídat si, zpívat... atd.

Až se situace kolem Covidu 19 trochu uklidní, opět vyrazíme za kulturou, výlety atd... :)

27.5.2021 Poslední setkání před prázdninami. Těšíme zase na podzim. :)

Užijte si léto a těšíme se opět na podzimní setkávání. Doufáme, že už to budou společné výlety. :)

Aby nám nebylo smutno, tak se po dobu karantény scházíme na Skype a to pravidelně v úterý a ve čtvrtek vždy od 16.00 hod.

Kdo se ještě nepřihlásil a chtěl by se také zapojit, tak napište. Pošleme vám link do skupiny.

Moc se na všechny těšíme. :)

skype 7 1 2021.jpg

kulínci na Skypu 2.jpg

Kulínci na Skypu.jpg