Představení "Rokenrol"

6.3.2024

Pojďte s námi na komedii do divadla Studio Dva. Tentokrát půjdeme na komedii „Rokenrol".
Máme opět variantu setkání pro ty, kteří cestují sami bez doprovodu a je pro ně snadnější se připojit cestou v metru.

přímo u pokladny divadla 6.3.2024 od 18.30 hod. v divadle Studio Dva Václavské náměstí 56, 110 00 Praha 1

18.15 hod. v horním vestibulu stanice metra Muzeum.

Kdo bude chtít, tak ho po skončení představení doprovodíme zpět na metro.

Hudební show na počest krále českého rokenrolu Mikiho Volka.

Držte si klobouky, tramvaj plná muziky a výjimečných hereckých výkonů vyjíždí na divokou jízdu v elektrizujícím rytmu. Ve strhující podívané vám nabídneme originální pohled na zpěváka a showmana Mikiho Volka, který vše dělal naplno.

Autor a režie: Miroslav Hanuš
Osoby a obsazení
Miki Volek: Jan Krafka
Mikuláš: Miroslav Hanuš