Představení "Národní tragédie aneb Překrásný nadhasič pražský"

13.3.2023

Pojďte s námi na komedii do Ypsilonky. Příběh je inspirován skutečnou událostí – požárem Národního divadla. Tragédie! Co čert nechce, vznikla z toho znamenitá komedie, ve které se zřetelně zrcadlí i česká povaha. Zároveň hodně muziky!

Máme také variantu setkání pro ty, kteří cestují sami bez doprovodu a je pro ně snadnější se připojit cestou v metru...

přímo u pokladny divadla 13.3.2023 v 19.00 hod. v divadle Studio Ypsilon pálená 75/16, 11000 Praha 1

18.45 hod. v horním vestibulu stanice metra Národní třída

Kdo bude chtít, tak ho po skončení doprovodíme zpět na metro.

Režie a úprava: Peter Oravec

Hrají: Jiřina Vacková (Principalle), Václav Helšus (Staročech), Kryštof Mende (Mladočech), Miroslav Novotný (Mladočech bezpáteřník, Architekt), Martin Janouš (Němec, Malíř), Lenka Loubalová (Anka, hostinská), Renata Rychlá (Bláznivá Háta), Martin Bohadlo (Čeněk), Lumíra Přichystalová nebo Paulína Labudová (Marjánka), Veronika Soumarová (Líza / Libuše), Jan Bradáč (1. Pepek), Jan Večeřa (2. Pepek), Dominik Renč (Skladatel, Klavírista / Pejsek)