Výlet do muzea Fantastických iluzí

31.3.2022

Pojďte s námi 31. 3. 2022 do muzea Fantastických iluzí ve Vodičkově ulici 3, Praha 1. Pavel Kožíšek zde připravil řadu optických klamů a iluzí. Pěkně si to tam užijeme. Můžete si sebou vzít foťák a udělat si úžasně zajímavé fotografie. Pak bude ještě krátká procházka po centru a odchod na stanici metra Muzeum.

Sejdeme se před muzeem v 17.00 hod ve Vodičkově ulici 3 (Galerie Myšák), Praha 1.

Protože řada z vás cestuje sama, tak nabízíme ještě dvě další místa setkání.

V 16.00 hod ve vestibulu stanice metra Ládví, nebo

v 16.30 hod v horním vestibulu stanice metra Muzeum (u drogerie Rossmann).

Po skončení zájemce doprovodíme zpět na metro Muzeum případně do Ládví.

Předpokládáme, že setkání ukončíme kolem 19.00 hod v metru Muzeum a další skupina, která pojede s námi, až do Ládví, tak se rozejde kolem 19.20 hod.

Kdo by chtěl jít s námi, tak se prosím přihlaste na email nebo telefonicky do úterý cca. 18.00 hod.

Vybíráme 50,- Kč a případně si můžete vzít sebou nějaké drobné na limonádu nebo zmrzlinu. :)

Muzeum Iluzí 31.3.2022