Spolek Kulínek Spolek Kulínek sdružuje rodiče a přátele lidí s mentálním postižením a jeho cílem je pomoc těmto lidem zapojit se do většinové společnosti.

Představení "Odpočívej ve svém pokoji"

Datum konání:
12.9.2019

Přátele si můžeme vybrat, příbuzné méně, spolubydlící v domově seniorů vůbec ne. Co všechno se může stát, když se v jednom dvoulůžkovém pokoji sejdou dvě velmi rozdílné rezidentky a obě navíc touží po „lepší“ posteli pod oknem? Sázka o ni zajde až do krajnosti, i když o tu postel vlastně ani tak nejde… V nové hře dramatika a scénáristy Davida Lindsayho-Abairea, držitele Oscara i Pulitzerovy ceny, a v režii Miroslava Hanuše dvě nedobrovolné spolubydlící hrají Daniela Kolářová a Marta Vančurová.
Režie: Miroslav Hanuš

odpočívej ve svém pokoji 1.jpg