Představení "Magická esa"

8.12.2018

Při velkých „copperfieldovských“ iluzích se vedle mistra světa ze Světového poháru bavičů, iluzionisty Pavla Kožíška představí v neočekávaných rolích přední české modelky. Těšit se můžete na čtyřmetrovou skluzavku času, která promění postavu dospělého člověka v malé dítě, záhadné čtení myšlenek divákům v publiku, nebezpečné prostoupení obřím ventilátorem, originální levitaci divačky z publika, vystřelení kouzelnice z děla a na řadu dalších velkolepých iluzí plných perfektní zábavy!
Účinkuje: Pavel Kožíšek, Hana Mašlíková / Alena Prešnajderová a Martina Dvořáková / Denisa Grossmannová,taneční skupiny Magic Girls a Electric Men a další host.

divadlo kouzel

magická esa.png