Představení "Cesty"

17.5.2023

Pojďte s námi na mimořádné představení Cirku La Putyka. Tentokrát půjdeme na představení „Cesty“.

Soubor Cirk La Putyka

Cesty se pro nás staly srdcovým projektem, do kterého vkládáme neskutečné množství energie. Vzdáváme jimi hold jedinečnosti cirkusového umění, které je plné opravdovosti, svobody, risku, poezie, smíchu, slz, potu, bolesti a souhry, respektu a důvěry. A je tu s námi už několik století.

Těšit se můžete na více než 60 akrobatů, herců, tanečníků a hudebníků, kteří spoluvytvářejí Cirk La Putyka, a to z různých koutů světa a napříč generacemi. Uvidíte náročná a dech beroucí čísla, klaunské výstupy i skupinové choreografie.

Máme opět variantu setkání pro ty, kteří cestují sami bez doprovodu a je pro ně snadnější se připojit cestou.

přímo u Šapita 17.5.2023 v 18.30 hod. v AZYL78 v ZADNÍ PARKOVÉ ČÁSTI AREÁLU VÝSTAVIŠTĚ PRAHA. GPS19834.51672

18.00 hod. na tramvajové zastávce Výstaviště (Tramvaje 6, 12 a 17).

Kdo bude chtít, tak ho po skončení představení doprovodíme zpět tramvajovou zastávku.

Těšíme se na vás.  Přihlaste se včas. :)

Cesty 1.jpg

Cesty 2.jpg