Představení "Vincenc"

12.11.2021

Pojďte s námi na představení „Vincenc“ do divadla v Celetné - Klub Jindřišská 23, 110 00 Praha 1. Představení začíná 12.11. 2021 v 19.30 hod.

Sejdeme se před Klubovnou v Jindřišské 23 v 19.00 hod , nebo nahoře ve vestibulu stanice metra Muzeum 18.45 hod. Po skončení představení zájemce doprovodíme zpět na metro Muzeum.

Hra se stala hned po své londýnské premiéře v roce 2014 diváckým hitem a provázely ji i stejně nadšené recenze. Především tam hraje Honza... :)

Režie: Pavel Lagner

Hrají: Jitka Nerudová, Jan Zadražil, Eva Elsnerová, Petr Halíček