Představení muzikál "FUNNY GIRL"

24.1.2020

Pojďte s námi na muzikál „FUNNY GIRL"“ do divadla Studio DVA. Představení začíná v 19.00 hod.

Americký muzikál mapující příběh jedné z největších hereckých hvězd své doby, Fanny Briceové a jejího manžela Nicka Arnsteina. Diva populární ve dvacátých letech minulého století zářila na newyorských divadelních prknech a bavila tisíce lidí, ale v soukromí se jí příliš nedařilo. Muzikál se ihned po uvedení na Broadwayi stal velkým hitem a dosáhl neuvěřitelných 1348 repríz.

Režie: Ondřej Sokol

Fanny Briceová: Monika Absolonová