Představení "Škaredá středa aneb Teta z Halifaxu"

19.11.2018

Trochu zběsilá komedie o absurdnostech dnešního života. Jeden velký trapas, v němž se sejdou lidé, které doba shodou okolností postavila proti sobě, takže jsme svědky různě obrácené logiky. Je to příběh dvou rodin, který se proplete a chce situaci řešit groteskně nesmyslným nápadem. Jenomže ono je vždycky všechno trochu jinak a blbost se stěhuje. ...a hodně se muzicíruje a zpívá.

účinkují: Martin Dejdar, Jana Synková nebo Lenka Loubalová, Jiří Lábus, Oldřich Navrátil, Renata Rychlá, Martin Bohadlo, Jiřina Vacková, Paulína Labudová, Martin Janouš, Lilian Malkina a Dominik Renč

Ypsilonka - Škaredá středa aneb Teta z Halifaxu

y-skareda-streda-062.jpg